Podagra

Jak skutecznie pozbyć się worków pod oczami?

Jak skutecznie pozbyć się worków pod oczami?
Oceń ten artykuł:

Mogłoby się wydawać, że takie zjawiska skórne jak cienie i worki pod oczami są kwestią upływu lat.  Niestety wiek nie jest jedynym czynnikiem negatywnie wpływającym na wygląd skóry. Wiele do powiedzenia ma tryb życia, jakość snu, ilość stresu oraz metody pielęgnacji. Ogromną rolę odgrywa także stan zdrowia. Czy istnieje jakikolwiek skuteczny sposób na cienie pod oczami? Czy da się zminimalizować ich widoczność?

Jak się pozbyć worków pod oczami?

Pierwszym krokiem jaki powinien być postawiony to zastosowanie kremów o dużej zawartości witaminy E. Bowiem działają one nawilżająco. Regularne stosowanie sprawia, że po porannej opuchliźnie powiek nie ma ani śladu. Warto zadbać także o dietę i dobre nawodnienie  organizmu.

W momencie, gdy klasyczne środki nie pomagają, można zdecydować się na skorzystanie z usług profesjonalistów. Zabiegi w gabinecie kosmetycznym to gwarancja uzyskania wymarzonego efektu. Najlepsze kliniki w swojej ofercie posiadają liczne zabiegi. Jednak, do tych podstawowych można zaliczyć:

  • Mobilift – zabieg podczas którego za pomocą głowicy wykonywany jest masaż fałdów skóry. W kosnekwencji pobudzone zostaje mikrokrążenie, a skóra ujędrniona.
  • Mezopen – to dobra alternatywa dla osób posiadających worki pod oczami, choć oddziaływanie ma także na cienie pod oczami. Za pomocą mikronakłuć do skóry właściwej poprowadzone zostają substancje odżywcze. W efekcie, cienie zostają rozjaśnione a worki zminimalizowane i wygładzone.

A co na opuchnięte oczy ?

Dobrym i skutecznym zabiegiem na opuchnięte oczy jest Maximus. W czasie wykonywania zabiegu wykorzystywane są trzy nowoczesne technologię: Tripollar Dynamic Muscle oraz Trifractional. To mechanizmy, które umożliwiają równocześnie oddziaływać na naskórek, skórę właściwą i tkankę tłuszczową. Podczas sesji uszczelnieniu i wzmocnieniu ulegają naczynka krwionośne. Ponadto, powstają nowe włókna kolagenowe i zaczyna być produkowany kwas hialuronowy.

Sposoby na worki pod oczami można podzielić na dwie kategorię. Pierwszą z nich są domowe środki przeciwdziałania. Drugą, profesjonalne usługi kosmetologiczne. To, z jakich dana osoba skorzysta jest zależne tylko od niej. Należy jednak brać pod uwagę, że zabiegi medycyny estetycznej są trwałe i nie wymagają dodatkowej pielęgnacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *