Podagra

Manicure japoński

Manicure japoński
5 (100%) 1 głosów

Japoński manicure jest bardzo delikatny i to świetny sposób na rozdwajające się paznokcie. Rozdwojone paznokcie potrafią być zmorą niejednej kobiety. Łamliwe paznokcie również są problemem, ponieważ wyglądają nieestetycznie i nie możemy ich zapuścić. Na rozdwajanie paznokci i na ich łamliwość idealnie nada się manicure japoński.

Czym jest manicure japoński?

Manicure ten pozwala na odbudowanie paznokci, zwłaszcza po długim noszeniu tipsów, czy żelowych paznokci, które były źle zdejmowane. Pomagają w regeneracji, a jednocześnie sprawiają, że paznokcie szybciej rosną. Jest to idealny zabieg dla kobiet po ciąży, u których często dochodzi do problemów z płytką paznokci, ponieważ po urodzeniu mają problemy hormonalne.

Manicure japoński składa się z kilku etapów: po pierwsze paznokcie muszą być dokładnie opiłowane, najlepiej pilnikiem papierowym, który jest delikatniejszy niż metalowy. Można odsunąć skórki za pomocą bambusowego patyczka. Następnie na paznokcie nakłada się zieloną pastę, która ma w sobie algi morskie. One odżywią płytkę paznokcia i sprawią, że będzie ona bardzo mocna. Po wtarciu tej pasty nakładamy puder, który ma zabezpieczyć, by wtarta wcześniej pasta utrzymała się na paznokciu. Zawiera ona krzem, z którego składa się paznokieć. Jego niedobór należy wykryć w miarę wcześnie. Na pewno taki puder sprawi, że nasze paznokcie nie będą się rozdwajały. Po tym zabiegu polerujemy paznokcie do uzyskania bardzo ładnej, gładkiej powierzchni. Paznokcie będą mocne, twarde i lśniące, jak po pomalowaniu bezbarwnym lakierem. Po tym zabiegu nie wolno malować paznokci.

Można to zrobić dopiero po około 5 dniach. kiedy wszystkie składniki odżywcze wchłoną się w płytkę. Dłonie wyglądają naturalnie, a jednocześnie są zadbane i estetyczne. Taki efekt utrzymuje się nawet do dwóch tygodni. Można wzmocnić go stosując dobre kremy do rąk z krzemem.

Potrzebujesz zabiegu na twarz i ciało? Dobierz odpowiedni w Gdyni!

Bezpłatne konsultacje z kosmetologami zaowocują doborem najlepszego zabiegu. Salon kosmetyczny w Gdyni to miejsce, gdzie specjaliści zajmą się tobą i zagwarantują kompleksową pielęgnację na najwyższym poziomie.

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/

2 odpowiedzi do artykułu “Manicure japoński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *