Pages Menu

Categories Menu

Posted by on sie 7, 2017 in Inne |

Liczby losowane w grach liczbowych Totalizatora Sportowego

Liczby losowane w grach liczbowych Totalizatora Sportowego

Wiele osób skreślając liczby w grach Totalizatora Sportowego nie myśli zbyt wiele nad tego typu numerami. Część w ogóle nie decyduje się na samodzielne typowanie, tylko wybiera metodę chybił trafił, gdzie liczby wybierane są przez maszynę. Wiele osób jednak, które zazwyczaj przez dłuższy czas wierzą w główną wygraną, zazwyczaj decyduje się na samodzielne skreślanie liczb. Typowanie właściwych numerów może w tym przypadku wyglądać różnie. Jednym z możliwych sposobów jest sprawdzanie statystyk konkretnej gry i na tej podstawie wybieranie często lub rzadko padających liczb.

 

W przypadku takiej gry jak lotto statystyki liczb pozwalają na określenie, jakie liczby losowane są najczęściej. Typując konkretny zestaw należy jednak pamiętać, że zazwyczaj gorące liczby nie padają razem w jednym zestawie. Dlatego też wybierając konkretną kombinację należy brać pod uwagę również liczby, które padają rzadziej, a także te, które losowane są bardzo rzadko. Takie typowanie, według zwolenników, ma zwiększać szansę na wylosowanie zwycięskiego zestawu.
Warto jednak pamiętać, że w takiej grze jak Lotto nie ma pewnej metody typowania liczb, co można zauważyć obserwując większe kumulacje.