Pages Menu

Categories Menu

Posted by on sie 30, 2018 in Kosmetyka i uroda, Zdrowie |

Domowe sposoby na kurzajki i brodawki

Domowe sposoby na kurzajki i brodawki

Kurzajki to niewielkie, kalafiorowate brodawki występujące na dłoniach oraz stopach. Nękają one ludzkość od wieków, dlatego w naszej tradycji zdążyło się nagromadzić wiele sposobów na ich skuteczne zwalczanie. Domowe sposoby na brodawki są niezastąpione.

domowe sposoby na kurzajki i brodawki

Kurzajki wywoływane są przez znanego wirusa brodawczaka ludzkiego, którym można zarazić się poprzez dotyk od innych osób. W obecnych czasach można się ich szybko i skutecznie pobyć decydując się na zabieg laserowy. Jednak niezastąpione są domowe sposoby na kurzajki. Najpopularniejszym naturalnym lekiem na kurzajki jest jaskółcze ziele. Wystarczy przełamać łodygę rośliny i regularnie smarować brodawkę sączącym się z niej żółtym mleczkiem. Po pewnym czasie kurzajki obumierają. Nie sposób opisać wszystkie kurzajki usuwanie domowe sposoby.

lakier do paznokci na kurzajki

Bardzo skuteczny jest też czosnek, mniszek lekarski, żywotnik czy olejek z drzewka herbacianego. Popularne jest też wypalanie kurzajek octem lub własnym moczem. Z kolei w aptekach mamy dostępny lakier do paznokci na kurzajki.Przed poddaniem się zabiegowi laserowemu warto zatem wypróbować jeden z wielu znanych i skutecznych sposobów. Z pewnością pozwoli on pozbyć się nam nieestetycznych narośli, które zagościły na naszych dłoniach lub stopach.