Pages Menu

Categories Menu

Posted by on paź 11, 2018 in Zdrowie |

Soda na przeziębienie. Domowe sposoby na przeziębienie . Naturalne leczenie przeziębienia

Soda na przeziębienie. Domowe sposoby na przeziębienie . Naturalne leczenie przeziębienia

Przez cały rok jesteśmy narażeni na działanie wirusów wywołujących grypę i przeziębienie. Gorączka, kaszel, męczący katar czy złe samopoczucie to główne objawy przeziębienia. Wbrew temu, co mówią nam reklamy telewizyjne, nie każdy katar i kaszel wymaga wizyty u lekarza i specjalistycznych leków. Istnieją bowiem sposoby na naturalne leczenie przeziębienia, które są doceniane przez wielu Polaków.

Naturalne leczenie przeziębienia

Często nie wiemy, że naturalne lekarstwa znajdują się na wyciągnięcie ręki. Picie gorącej herbaty z miodem i cytryną radzi sobie doskonale w walce z przeziębieniem przez swoje działanie napotne. Wraz z potem z naszego organizmu są usuwane toksyny. Jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się przeziębienia jest spożywanie czosnku- tzw. ,,naturalnego antybiotyku’’. Jest on pomocny przy katarze i różnego rodzaju infekcjach organizmu.

Soda na przeziębienie

Na pewno nie raz natknęliście się na nietypowe zastosowania sody oczyszczonej. Tak jest i tym razem- soda na przeziębienie to doskonałe rozwiązanie. Zmniejsza ona ryzyko przeziębienia, a u chorych skraca jego czas. Aby przygotować roztwór do picia potrzebne jest pół łyżeczki sody i szklanka chłodnej wody. Taką mieszankę należy wypić 4 razy dziennie.